Rotušės aikštės draugija

Kauno Rotušės aikštė

Krepšinio aistros rotušės aikštėje – FOTOPARODA

Senojoje Kauno Rotušėje veikia fotoparoda “Krepšinio aistros“.

Rotušės aikštės verslininkai – „Medžiotojų užeigos“, „Skliauto“, „Sadutės“ ir „Anties“ restoranai žiūrovams įrengė aikštėje 2000 vietų prie staliukų. Vakarais gausiai rinkosi ir stovintys krepšinio mėgėjai. Tiesioginį FIBA TV vaizdą transliuojančiame 32 kv. m. ploto ekrane Rotušės aikštėje kauniečiaistebėjo krepšinio rungtynes nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 18 dienos.

Priešais ekraną įrengta scena, kurioje koncertavo žinomi ir mėgstami atlikėjai: Kauno bigbendas ir solistai;  Kauno pučiamųjų orkestras „Ąžuolynas“ bei šokėjos; Lietuvos šlagerių karalius Ovidijus Vyšniauskas; Tango maestro Eduardas Gimenesas. Su žiūrovais bendravo Andrius Žiūrauskas – aktorius ir režisierius. Laisvu nuo žaidynių transliavimo metu ekrane buvo rodomi video filmai apie Kauną, Lietuvą ir krepšinį.

Rotušės aikštėje tokio masto krepšinio šventės dar nebūta: didžiausias ligi šiol ekranas, didžiausias sirgalių skaičius, intensyvi kultūrinė programa. Matėme ne tik tiesioginę transliaciją, bet ir patys buvome matomi bei „transliuojami“ pasauliui.  Rotušės aikštės draugija didžiuojasi ne tik Lietuvos krepšininkais, bet ir sirgaliais.

Rotušės aikštėje išsiskleidusias emocijas įamžinti fotoparodoje sumanė Kauno ceremonimeistras Kęstutis Ignatavičius. Nepakartojamas krepšinio aistrų bei renginio užkulisių akimirkas „sugavo“ 5 fotografai: Andrius Aleksandravičius – „Kauno diena”, Modestas Patašius – „Lietuvos rytas”, Viktoras Veberis, Kastytis Laužadis ir Ričardas Mačiulaitis. Parodos ekspoziciją parengė dailininkas Augustas Ramonas.

Parodos rėmėjai: Ričardas Mačiulaitis, Ąžuolas Gaižutis, Algirdas Ramanauskas, Gintaras Davidonis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Informacija

Paskelbta 2011/11/22, paskelbė kategorijoje Uncategorized.

Navigacija

%d bloggers like this: